Vítejte na stránkách Studia Pitipa

Andrea BrothankovaJmenuji se Andrea Brothánková, jsem zdravotní sestra a kosmetička. Ráda Vás přivítám v mém malém studiu v klidné části starého Spořilova, nebo každou středu v Institutu Payot Paris u nám. Míru.

Pracuji s čistě přírodní francouzskou kosmetikou Payot, která byla vytvořena před více než 90 lety lékařkou Dr. Nadiou Payot. Tuto značku si užívají ženy i muži v 60 státech po celém světě. Kosmetika je dobře snášena i u velmi citlivých klientů, poznáte okamžitý účinek ošetření a má dlouhodobé výsledky při pravidelné domácí aplikaci.

Celé ošetření doplňuji o aplikaci ozonu vysokofrekvenčním  přístrojem, který zapracuje na vyhlazení vrásek, zmírní otoky, zpevní pleť, vyhladí jizvičky. Nakonec přichází liftingová masáž s prvky přímo od Dr. Payot, která nám krásně pleť vypne a připraví na závěrečnou masku.

V obou salonech budete mít naprosté soukromí, ráda Vám poradím s domácí péčí a produkty si u mě můžete i zakoupit. Mým přáním a radostí je klientka, klient, kteří odcházejí spokojení, odpočatí a krásní.

Těším se na Vás.

 

Kontakty

STUDIO PITIPA

Nad Sady 1120/6
Praha 4

INSTITUT PAYOT PARIS

Slezská 15
Praha 2

Telefon: 777 766 646
Email: andrea@pitipa.cz
Web: www.pitipa.cz

Jak se k nám dostanete

Kontaktní formulář