POZOR OD 1. LEDNA 2018 ZMĚNA MÍSTA SALONU

Od 8. 1. 2018  jsem pro Vás na adrese Radhošťská 16, Praha 3.

Ke dni 21. 12. 2017 ukončuje své dlouhé působení kosmetický salon ve Slezské ulici . Proto pro Vás, moje milé klientky, otevírám svůj druhý salon a to na Praze 3 v ulici Radhošťská 16, kousek od metra a velké křižovatky Flora. Vytvářím pro Vás příjemné, voňavé místo na setkání se mnou a samozřejmě s úžasnou kosmetikou Payot. Po kosmetice si budete moci dát horký čaj nebo kávu, nechat doznít Váš relaxační zážitek, prolistovat časopis a vyjít do dalších dní.

I nadále se na Vás budu těšit také na Spořilově, abych vyhověla i zákaznicím, které jsou zvyklé docházet na Prahu 4.

Vítejte na stránkách Studia Pitipa

Andrea BrothankovaJmenuji se Andrea Brothánková, jsem zdravotní sestra a kosmetička. Ráda Vás přivítám v mém malém studiu v klidné části starého Spořilova nebo v centru na Vinohradech.

Pracuji s čistě přírodní francouzskou kosmetikou Payot, která byla vytvořena před více než 90 lety lékařkou Dr. Nadiou Payot. Tuto značku si užívají ženy i muži v 60 státech po celém světě. Kosmetika je dobře snášena i u velmi citlivých klientů, poznáte okamžitý účinek ošetření a má dlouhodobé výsledky při pravidelné domácí aplikaci.

Celé ošetření doplňuji o aplikaci ozonu vysokofrekvenčním  přístrojem, který zapracuje na vyhlazení vrásek, zmírní otoky, zpevní pleť, vyhladí jizvičky. Nakonec přichází liftingová masáž s prvky přímo od Dr. Payot, která nám krásně pleť vypne a připraví na závěrečnou masku.

V obou salonech budete mít naprosté soukromí, ráda Vám poradím s domácí péčí a produkty si u mě můžete i zakoupit. Mým přáním a radostí je klientka, klient, kteří odcházejí spokojení, odpočatí a krásní.

Těším se na Vás.

 

Kontakty

STUDIO PITIPA - SPOŘILOV

Nad Sady 1120/6
Praha 4

STUDIO PITIPA - VINOHRADY

Radhošťská 1599/16
Praha 3

Telefon: 777 766 646
Email: andrea@pitipa.cz
Web: www.pitipa.cz

Jak se k nám dostanete

Kontaktní formulář